Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy osoby energicznej, zaangażowanej w powierzone obowiązki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych nieruchomości i poszerzanie oferty indywidualnej,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • przeprowadzenie klienta przez proces transakcji sprzedaży i wynajmu,
  • prezentowanie nieruchomości,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • sporządzanie raportów, analiz,
  • odpowiednie reprezentowanie firmy i kreowanie jej wizerunku,

Wymagania:

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość techniki sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w sprzedaży,

Oferujemy:

  • liczne profesjonalne szkolenia, pełne wdrożenie Know-How, wsparcie coachingowe,
  • możliwość wypracowania wysokiego wynagrodzenia,
  • prace w młodym i rozwijającym się zespole,
  • wsparcie i motywację dedykowanego mentora,
  • wsparcie marketingowe w prowadzeniu ofensywnych i skutecznych akcji marketingowych, które pomogą w sprzedaży/ wynajmie nieruchomości,
  • dostęp do bazy danych klientów z całej Polski,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,

Ogłoszenie archiwalne