Oferta pracy

Specjalista ds. Niezgodności w ILS

ILS Sp. z o.o.

  • Zakroczym

    Zakroczym, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna i efektywna obsługa reklamacji z działu dostaw

  • Weryfikacja techniczna i systemowa zasadności przyjętych reklamacji

  • Pozyskiwanie dokumentów księgowych (korekta, faktura) na wykazane rozbieżności z dostaw

  • Przestrzeganie terminowej weryfikacji zasadności reklamacji

  • Kojarzenie niezidentyfikowanych faktur z dokumentami magazynowymi oraz przypisywanie spraw do odpowiednich działów

  • Realizowanie zwrotu towaru do dostawców

  • Kojarzenie pozyskanych dokumentów księgowych z dokumentami magazynowymi oraz ścisła współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • Obsługa komputera (MS Office, w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemu Safo będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia na umowie o pracę (okres próbny, następnie umowa na czas określony)

  • Wynagrodzenie rynkowe

  • Pracę stacjonarną w godz. 7-15 lub 8-16

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity na korzystnych warunkach płacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Niezgodności w ILS.

Nasze centra logistyczne to najnowocześniejsze obiekty tego typu w Europie. Stawiamy na permanentny rozwój i tego samego oczekujemy od swoich pracowników. Ponieważ mamy ponad pół tysiąca filii w całej Europie, potrzebujemy ludzi rozumiejących specyfikę magazynowania, transportu i logistyki. Ludzi takich, jak Ty!

Przewiń do profilu firmy