Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Niezgodności w ILS

ILS Sp. z o.o.O firmie

  • Zakroczym
    Zakroczym, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna i efektywna obsługa reklamacji z działu dostaw
  • Weryfikacja techniczna i systemowa zasadności przyjętych reklamacji
  • Pozyskiwanie dokumentów księgowych (korekta, faktura) na wykazane rozbieżności z dostaw
  • Przestrzeganie terminowej weryfikacji zasadności reklamacji
  • Kojarzenie niezidentyfikowanych faktur z dokumentami magazynowymi oraz przypisywanie spraw do odpowiednich działów
  • Realizowanie zwrotu towaru do dostawców
  • Kojarzenie pozyskanych dokumentów księgowych z dokumentami magazynowymi oraz ścisła współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • Obsługa komputera (MS Office, w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemu Safo będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia na umowie o pracę (okres próbny, następnie umowa na czas określony)
  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Pracę stacjonarną w godz. 7-15 lub 8-16
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Benefity na korzystnych warunkach płacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Niezgodności w ILS.

Nasze centra logistyczne to najnowocześniejsze obiekty tego typu w Europie. Stawiamy na permanentny rozwój i tego samego oczekujemy od swoich pracowników. Ponieważ mamy ponad pół tysiąca filii w całej Europie, potrzebujemy ludzi rozumiejących specyfikę magazynowania, transportu i logistyki. Ludzi takich, jak Ty!

Specjalista ds. Niezgodności w ILS, Zakroczym