Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Non Food (content)

  • Dąbrowa (pow. poznański), Poznań, Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!
    TWOJE ZADANIA
    • Tworzenie bazy artykułów wraz z tłumaczeniem (j. niemiecki)
    • Tłumaczenie opisów produktów z języka niemieckiego
    • Tworzenie bloków tematycznych dla różnych kategorii asortymentu
    • Dbanie o ogólną estetykę przedstawiania artykułów (dobór zdjęć, grafiki)
    • Współpraca przy planowaniu danych sprzedażowych
    • Nadzór nad terminowością i kontrola przygotowywanych materiałów
    • Prowadzenie i koordynacja projektów dodatkowych - specjalne akcje promocyjne
    • Analiza rynku i trendów w komunikacji marketingowej
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane kierunki: filologia polska/niemiecka, lingwistyka, ekonomiczne, marketing, towaroznawstwo
    • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2
    • Doświadczenie w pracy z j. niemieckim
    • Doświadczenie w pracy z tekstem
    • Umiejętność posługiwania się słowem pisanym
    • Umiejętność pracy w dynamicznych i zmieniających się warunkach
    • Gotowość do odbycia dwutygodniowego szkolenia w Niemczech
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziane doświadczenie w marketingu
    • Prawo jazdy kat. B
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    ubezpieczenie
    na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne
    Dąbrowa/ Jankowice k. Poznania - Aplikuj
    bottom