Oferta pracy

Specjalista ds. normowania czasu pracy

Meble Wójcik Sp z o.o.O firmie

  • Mazurska 45, Elbląg, Polska
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Meble Wójcik Sp z o.o.

Mazurska 45

Elbląg

MEBLE WÓJCIK

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Wdrażanie filozofii i narzędzi Lean Action Plan
  • Ustalanie rzeczywistego przebiegu i sposobu wykonywania prac produkcyjnych
  • Określanie strat czasu w procesach produkcyjnych i potencjału do optymalizacji
  • Analiza zdolności produkcyjnych
  • Analiza i raportowanie czasów pracy
  • Wyliczanie pracochłonności wyrobów oraz niezbędnych stanów zatrudnienia do realizacji celów produkcyjnych
  • Współpraca w redukcji kosztów
  • Umiejętność praktycznego stosowania metod i technik normowania czasu pracy
  • Prowadzenie i koordynowanie nowych projektów i warsztatów
  • Praca nad projektem ciągłego doskonalenia
  • Standaryzacja pracy
  • Wdrażanie oraz monitorowanie działań usprawniających procesy operacyjne i biznesowe w obszarze produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Znajomości narzędzi i technik Lean Action Plan oraz Lean Manufacturing (w szczególności 5S, SMED, KAIZEN)
  • Wysokie zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i jasnego przekazywania informacji
  • Kreatywność, innowacyjność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia podwyższające kompetencje
  • Benefity (karty podarunkowe, prywatna opieka medyczna)
CV prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj lub osobisty kontakt z Działem HR – ul. Mazurska 45 w Elblągu
PROSIMY W TREŚCII APLIKACJI REKRUTACYJNYCH UMIESZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy