Specjalista ds. normowania i organizacji produkcji – kalkulant

Furnmaster Sp. z o.o.O firmie

  • Świebodzin, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

FurnMaster firma duńska produkująca meble tapicerowane poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie analiz czasów pracy na poszczególnych stanowiskach procesów produkcyjnych
  • Współpraca przy redukcji kosztów w zakresie czasów i metod
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert cenowych
  • Aktywny udział w przygotowywaniu stanowisk
  • Ustalanie pracochłonności na wyroby gotowe
  • Wyliczenie wydajności stanowisk roboczych, stanu zatrudnienia, wskaźników przemysłowych
  • Ustalanie normy czasu pracy dla nowych produktów i optymalizacja dotychczasowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość normowania czasów pracy i podstawowych zasad działalności REFA

 Dodatkowe atuty:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Laptop, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy zgodnie z potrzebami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy