Oferta pracy

Specjalista ds. Notowań

Towarowa Giełda Energii

Książęca 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sesji giełdowych w zakresie operatora sesji na wszystkich rynkach prowadzonych przez TGE,

  • archiwizowanie danych oraz nadzór nad bazami danych dotyczącymi sesji giełdowych,

  • obsługa systemu notującego oraz innych systemów giełdowych,

  • przygotowywanie raportów z wynikami sesji giełdowych,

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi TGE, a także z instytucjami zewnętrznymi związanymi z działalnością Spółki w zakresie wykonywanych zadań Biura Operacji Giełdowych,

  • przygotowywanie zmian w regulacjach giełdowych i procedurach związanych z zakresem zadań Biura Operacji Giełdowych,

  • udział w projektach związanych z rozwojem rynku giełdowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunki ekonomiczne lub techniczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office,

  • odpowiedzialność, kreatywność,

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych i stresowych sytuacjach.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sektorze energetycznym lub finansowym,

  • zdany egzamin na Maklera Giełd Towarowych lub Maklera Papierów Wartościowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w trybie zmianowym w godzinach: 7:30 – 15:30; 11:30 – 19:30; 19:30 – 7:30,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet kafeteryjny,

  • przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.