Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nowych marek

Cosibella Sp. z o.o.

26,00 brutto / godz.
  • Jutrzenki 177, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jutrzenki 177

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku branży kosmetycznej oraz znalezienie nowych marek, które warto wprowadzić do naszej oferty

  • Aktywne pozyskiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi markami kosmetycznymi

  • Kreatywność w nawiązaniu współpracy z wykorzystaniem wielu kanałów komunikacji

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Dbanie o dobre relacje z pozyskanymi do naszego portfolio markami

Nasze wymagania

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego

  • Masz wysoką determinację w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Jesteś kreatywny/na i lubisz stosować nietypowe rozwiązania

  • Lubisz ludzi i pracę z nimi

  • Mile widziana będzie znajomość branży kosmetycznej i chęć rozwoju w tym kierunku

  • Konieczne jest doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność pracy na Google spreadsheets i Google docs

To oferujemy

  • Pracę w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze

  • Pakiet medyczny

  • Wsparcie psychologa

  • Bezpłatne porady prawne

  • Kartę MultiSport

  • Długoterminową współpracę

  • Umowę zlecenie ze stawką godzinową 26 zł brutto

  • Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne

  • Możliwość nauki języka angielskiego i/lub hiszpańskiego w godzinach pracy

O nas

Miło nam będzie zaprosić Cię do Świata Cosibelli. Nasza firma istnieje na rynku polskim od prawie 7  lat, w ciągu tego czasu odnotowaliśmy olbrzymi wzrost sprzedaży i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Od ponad 3 lat nasz sklep rozwija sprzedaż na rynku ukraińskim, w Odessie mamy swoją filię, a w 2020 roku wystartowaliśmy ze sprzedażą w Czechach.

Nie poprzestajemy jednak na tym i w tym roku planujemy podbić kolejne rynki. Rok 2021 jest dla nas rokiem wyzwań, mamy już markę własną - SkinTra oraz przeprowadziliśmy się do większego magazynu.