Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nowych marek

Cosibella Sp. z o.o.O firmie

2627 brutto / godz.
  • Jutrzenki 177
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Cosibella Sp. z o.o.

Jutrzenki 177

Warszawa

Witaj!

Miło nam będzie zaprosić Cię do świata Cosibelli. Nasza firma istnieje na rynku polskim od kilku lat, w ciągu tego czasu odnotowaliśmy olbrzymi wzrost sprzedaży i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Od ponad 3 lat nasz sklep rozwija sprzedaż na rynku ukraińskim, w Odessie mamy swoją filię, a w 2020 roku wystartowaliśmy ze sprzedażą w Czechach.

Nie poprzestajemy jednak na tym i w tym roku planujemy podbić kolejne rynki. Rok 2021 będzie dla nas rokiem wyzwań, planujemy wkrótce zaprezentować naszym klientom markę własną SkinTra oraz przeprowadzić się do większego magazynu.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. nowych marek. Praca w Cosibelli opiera się głównie zaangażowaniu dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

  • czy lubię ciągłe wyzwania i zmiany?

  • czy cenię sobie szczerość i pracę zespołową?

  • czy szukam pracy, która będzie rozwijać moje kompetencje?

  • czy posiadam doświadczenie w branży kosmetycznej?

  • czy nieustannie śledzisz coś dzieje się na rynku kosmetycznym?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiesz twierdząco, chętnie Cię poznamy :) Więcej szczegółów poniżej.

Miejsce pracy: Warszawa / online

Twoje zadania:

  • Analiza rynku branży kosmetycznej oraz znalezienie nowych marek, które warto wprowadzić do naszej oferty.

  • Aktywne pozyskiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi markami kosmetycznymi.

  • Kreatywność w nawiązaniu współpracy z wykorzystaniem wielu kanałów komunikacji.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Dbanie o dobre relacje z pozyskanymi do naszego portfolio markami.

Sprawdzisz się świetnie na tym stanowisku jeśli:

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego.

  • Masz wysoką determinację w dążeniu do realizacji założonych celów.

  • Jesteś kreatywny/na i lubisz stosować nietypowe rozwiązania.

  • Lubisz ludzi i pracę z nimi.

  • Mile widziana będzie znajomość branży kosmetycznej i chęć rozwoju w tym kierunku.

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze.

  • Pakiet medyczny.

  • Wsparcie psychologa.

  • Bezpłatne porady prawne.

  • Kartę MultiSport.

  • Długoterminową współpracę.

  • Umowę zlecenie ze stawką godzinową 26-27 zł brutto.

  • Możliwość nauki języka angielskiego i/lub hiszpańskiego w godzinach pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą na tym stanowisku wyślij proszę swoją aplikację wraz ze zdjęciem. Jeżeli zdecydujemy się na Twoją kandydaturę, przed zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, będziemy Cię prosić o przygotowanie krótkiej prezentacji.

PS. W aplikacji umieść następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

www.cosibella.pl

Ogłoszenie archiwalne