Oferta pracy

Specjalista ds. nowych technologii i nowych wdrożeń

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie formualcji i technologii produktów leczniczych i suplementów diety wraz z dokumentacją zapewniającą rejestrację i wytwarzanie produktów zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi,

  • udział w próbach technologicznych, próbach półtechnicznych i wdrożeniach do produkcji,

  • przegląd publikacji i wyszukiwanie danych,

Nasze wymagania

  • dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,

To oferujemy

  • współpraca w zgranym zespole,

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia),

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zna podstawy procesów technologicznych, produkcyjnych (głownie suchych i stałych postaci leku) i wdrożenia nowych produktów

  • posiada umiejętność logicznego myślenia,

  • potrafi efektywnie planować swoją pracę,

  • łatwo adaptuje się do zachodzących zmian,

  • jest kreatywna i poszukuje nowych rozwiązań,