Oferta pracy

Specjalista ds. obiegu dokumentacji

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawna obsługa kancelarii

  • obieg dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • obsługa systemów informatycznych (mFiles, CRM)

  • nadzór nad prawidłowym, skutecznym i bezproblemowym przepływem pism w obrębie organizacji

  • nadzór nad prawidłową realizacją zadań z zakresu instrukcji kancelaryjnej,

  • aktywna współpracę z przedstawicielami wszystkich działów firmy oraz firmami zewnętrznymi w ramach pełnionych obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie na poziomie licencjackim lub wyższym

  • praktyczna znajomość MS Office

  • wysokie umiejętności komunikacyjnych; skrupulatność, cierpliwość i otwartość, dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 lub wyższym

Mile widziane

  • znajomość systemów CRM

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w trybie jednozmianowym

  • możliwość pracy w gronie specjalistów i ekspertów z różnych działów

  • wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań oraz podczas wdrożenia

  • przyjazną i motywująca do działania atmosferę pracy

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper - jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawość i ciągłe doskonalenie się. Jeśli chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata - przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Fortum?

Przed Tobą największe wyzwanie naszych czasów. Aby móc dążyć do zmian w stronę czystszego świata, musimy na nowo ukształtować system energetyczny. Aby osiągnąć nasz cel, wprowadzamy kulturę otwartości. Dzięki wzajemnemu zaufaniu, wierze w ludzi i dbałości o dobre samopoczucie każdego z nas możemy osiągać jeszcze lepsze wyniki. Elastyczność to nowa norma – stosujemy hybrydowy system pracy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Dla Ciebie praca w Fortum oznacza niezwykłe możliwości rozwijania swojej specjalistycznej wiedzy i wypracowania merytorycznej ścieżki kariery. Będziemy Cię wspierać na tej drodze. Wierzymy, że różnorodność i integracja inspirują nas wszystkich do innowacyjności i wspólnego rozwoju. Dlatego zależy nam na budowaniu zespołów, w których każda osoba ma poczucie przynależności do grupy i równego traktowania.