Oferta pracy

Specjalista ds. obiegu dokumentów

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Zarządzenie obiegiem dokumentów w organizacji

  • Dbałość o zaopatrzenie biura w art. biurowe i spożywcze

  • Codzienna współpraca z kontrahentami – firmy kurierskie, serwisy biurowe

  • Przyjmowanie i obsługa gości, również telefoniczna

  • Wsparcie administracyjne przełożonego

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i sumienność (praca z dokumentami)

  • Świetne umiejętności komunikacyjne, odwaga w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • Otwartość na naukę, chęć poznawania nowych obszarów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Recepcji lub Kancelarii

To oferujemy

  • Dołączysz do silnego zespołu w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Dobrą koleżeńską atmosferę w zespole

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju i pracę w środowisku, które łączy w świeżość i tempo start-upu z oparciem w solidnych strukturach korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity (m.in. dopłata do karty Multisport, opieki medycznej, nauka języków obcych etc)

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany /-a?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane. Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf