Oferta pracy

Specjalista ds. obiegu dokumentów w kancelarii

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wiosenna 5

Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów A. Kustra, E. Trybuchowska, T. Dunikowski Sp. kom.
poszukuje specjalisty odpowiedzialnego za obsługę korespondencji, obieg dokumentów oraz prowadzenie i aktualizowanie baz danych

ZADANIA:

  • rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej
  • rejestracja korespondencji wychodzącej
  • prowadzenie kalendarza rozpraw i terminów
  • wprowadzanie danych do programu wspierającego prowadzenie spraw, obsługa importu i eksportu danych z programu
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów
  • koordynacja terminowego przepływu informacji i dokumentów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • dokładność
  • skrupulatność
  • sprawność pisania na klawiaturze
  • dobra organizacja pracy własnej

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość podstawowych kwestii i terminologii związanej ze sprawami sądowymi

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • bezpłatna nauka języka angielskiego dostosowana do poziomu umiejętności
Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A. Kustra, E. Trybuchowska, T.Dunikowski spółka komandytowa, z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem ul. Wiosenna 5, 53-017 Wrocław, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym mojego wizerunku, w celach i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy