Oferta pracy

Specjalista ds. obrotu materiałowego

PKP TELKOL sp. z o.o.O firmie

PKP TELKOL sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa magazynu oraz sporządzanie dokumentów związanych z ewidencją obrotu magazynowego;

  • przyjmowanie materiałów, urządzeń i części zamiennych dostarczanych do magazynu;

  • bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz ilościowej kartoteki materiałowej w zakresie obrotów i stanów materiałowych;

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i prawidłowości przechowywania dowodów magazynowych;

  • zgłaszanie wniosków na upłynnienie zbędnych przedmiotów nietrwałych w użytkowaniu;

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów, urządzeń ze stanów magazynowych;

  • prowadzenie ewidencji ilościowo – wartościowej przychodów i rozchodów (przyjęcie i wydanie) zapasów magazynowych i opakowań zwrotnych przy użyciu dostępnych programów komputerowych;

  • optymalizowanie stanów magazynowych poprzez okresowe przeglądy materiałów, urządzeń, opakowań zwrotnych i środków trwałych ze względu na okres składowania;

  • dokonywanie comiesięcznych przeglądów stanów magazynowych w magazynie;

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań w zakresie gospodarki magazynowej.

  • unowocześnianie obszaru gospodarki magazynowej poprzez wdrożenie procedur i nowoczesnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne);

  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wysokie kompetencje interpersonalne i umiejętności w zakresie budowania relacji;

  • samodzielność i zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów;

  • umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków oraz prezentacji wyników;

  • rzetelność i terminowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • przyjazną atmosferę;

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego;

  • możliwość korzystania z atrakcyjnych ulg przejazdowych po okresie próbnym;

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu;

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Świadczymy specjalistyczne usługi telekomunikacyjne i utrzymaniowe dla sektora kolejowego w zakresie utrzymania linii telekomunikacyjnych, urządzeń telekomunikacji przewodowej i radiowej – głównie związanych z prowadzeniem ruchu pociągów oraz systemów dynamicznej informacji podróżnych.

Spółka zatrudnia ponad 700 pracowników. W większości jest to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Pracownicy PKP TELKOL posiadają wyjątkową wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniego świadczenia usług dla sektora kolejowego.

Przewiń do profilu firmy