Oferta pracy

Specjalista ds. Obrotu Nieruchomościami Luksusowymi

CRYSTAL HOUSE S.A.O firmie

CRYSTAL HOUSE S.A.

Belwederska 36/38D/99

Warszawa

CRYSTAL HOUSE to prestiżowa Agencja Nieruchomości, świadcząca specjalistyczne usługi w obrocie nieruchomościami w segmencie PREMIUM. W swojej ofercie posiada apartamenty, rezydencje, grunty inwestycyjne, nieruchomości wakacyjne i komercyjne.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
  • Przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania,
  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego,
  • Silnej motywacji do pracy i realizacji celów,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Umiejętności budowania relacji z Klientami,
  • Przedsiębiorczości, ambicji, przebojowości,
  • Prowadzenia lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • Samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji, zdolności negocjacyjnych,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • W pełni wyposażone miejsce pracy – osobiste narzędzia,
  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie prowizyjne),
  • Efektywny model pracy zapewniający stabilne, wysokie zarobki,
  • Zaawansowany i funkcjonalny system informatyczny on-line organizujący i wspierający obsługę klientów, umożliwiający zdalną pracę z dowolnego miejsca. Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • Usługi profesjonalnego fotografa,
  • Najlepsze metody promocji nieruchomości wykorzystujące nowoczesne technologie: wirtualne wizyty, filmy nagrywane dronem itd.
  • Możliwość budowania własnego zespołu agentów,
  • Dużą samodzielność i elastyczny czas pracy,
  • Pracę w zespole profesjonalistów, osób otwartych na współpracę i wymianę wiedzy oraz doświadczeń, przyjazną atmosferę pracy – TEAM WORK,
  • Wsparcie doświadczonych doradców i opiekę kadry menadżerskiej,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia.

Nie czekaj dłużej, dołącz do nas już dziś !

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na oferowanym stanowisku prosimy o przesłanie aplikacji
(CV ze zdjęciem): za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CRYSTAL HOUSE S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CRYSTAL HOUSE S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy