Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy osób z doświadczeniem w obrocie nieruchomościami komercyjnymi i terenami inwestycyjnymi.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    SdON/2017

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
    • Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
    • Przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania,
    • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Entuzjazm i zapał do realizacji celów,
    • Posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
    • Umiejętność obsługi programów graficznych i tworzenia prezentacji,
    • Licencja pośrednika będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • Wsparcie współpracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.