OTCF S.A.

Specjalista ds. Obrotu Towarowego

OTCF S.A.O firmie

  • Wieliczka, małopolskie

  • Ważna jeszcze 11 dni
    7 Luty 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy! Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieliczka
REKR/2019/12/00003

Zadania na stanowisku:

  • Opieka towarowa / zapewnienie optymalnej ilości towaru w salonach sprzedaży w oparciu o dostępne analizy
  • Tworzenie raportów towarowych, sprzedażowych oraz analiz z sytuacji zatowarowania
  • Kontrola stanów magazynowych oraz poszczególnych sklepów
  • Podejmowanie decyzji o przesunięciach i zamówieniach
  • Współpraca z Działami Przygotowania Produktu, Handlowym, Logistyki

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Pozytywne nastawienie do współpracy oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Umiejętność tworzenia raportów i dokonywania analiz
  • Zdolności organizacyjne /samodyscyplina
  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

Pakiet Multisport Plus
Prywatna opieka medyczna
Karta zniżkowa na nasze produkty
Siłownia w biurze
Zajęcia sportowe w biurze
Świeże owoce w kuchniach
Joga
Treningi biegowe z wykwalifikowanymi trenerami
Boks
Paczki świąteczne
Ubezpieczenia grupowe
Udział w imprezach integracyjnych

Zapoznałam/-em się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy / współpracy w OTCF S.A., która jest dostępna pod adresem: https://www.otcf.pl/file/sites/Polityka_informacyjna_dla_kandydatow_do_pracy_wspolpracy_.pdf

Specjalista ds. Obrotu TowarowegoNumer ref.: REKR/2019/12/00003

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym i międzynarodowym zespole
  • możliwość korzystania z siłowni
  • zniżki na nasze produkty
  • dofinansowany pakiet Multisport
  • udział w imprezach integracyjnych o charakterze sportowym
  • pracę w Wolbromiu

Ogłoszenie archiwalne