Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi administracyjnej biura

AUSTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

AUSTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznańska 22

Chludowo (pow. poznański)

Austor - auta z historią to salon samochodowy z autami o wysokiej wartości historycznej oraz kolekcjonerskiej. W związku z prężnym rozwojem działalności poszukujemy pracownika administracyjnego w siedzibie firmy, w Chludowie.

Obowiązki:

  • Prowadzenie korespondencji elektronicznej i tradycyjnej
  • Obsługa bieżących spraw biurowych
  • Fakturowanie
  • Wykonywanie prostych zadań księgowych
  • Kontrola i planowanie zakupów materiałów eksploatacyjnych
  • Koordynowanie przepływu informacji w firmie oraz prawidłowego obiegu dokumentów
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych, zgodnych z poleceniami
  • Wspieranie funkcjonowania biura

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na cały etat.
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia oraz prezentowanych kompetencji.
  • Rozwojową ścieżkę kariery.
  • Pracę w niepowtarzalnym, jedynym takim miejscu w Polsce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne