Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów inwestycyjnych

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Stefana Banacha 1A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem i sprawozdawczością projektów inwestycyjnych finansowanych ze środków zewnętrznych, krajowych i zagranicznych (w tym pochodzących z UE oraz Funduszy norweskich i EOG) w sposób zgodny z umowami o dofinansowanie, dokumentami programowymi i zasadami określonymi dla poszczególnych programów;

  • czynny udział w realizacji procesów inwestycyjnych wraz z czynnościami nadzoru nad procesem realizacji projektów inwestycyjnych pod względem zgodności z umową dotacji / umową o dofinansowanie;

  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wnioskowania o środki w ramach ustawy budżetowej – Programów inwestycyjnych, wniosków zakupowych wraz z załącznikami, w tym przygotowywanie wkładu merytorycznego lub kompleksowe sporządzanie wniosków o wydanie decyzji o celowości inwestycji (IOWISZ);

  • przygotowywanie i udział przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do aplikowania o środki zewnętrzne – krajowe i zagraniczne, zgodnie z warunkami naborów, w tym współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi UCK WUM w celu zebrania pełnej wiedzy na potrzeby prowadzonego projektu i/lub przygotowania stosownych dokumentów oraz w celu gromadzenia informacji o potrzebach inwestycyjnych – projektach planowanych do realizacji.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją projektów inwestycyjnych, w tym rozliczaniem projektów;

  • wykształcenie wyższe magisterskie;

  • doświadczenie w zakresie rozliczania projektów finansowanych z UE, w tym sporządzania wniosków o płatność;

  • znajomość zasad związanych z aplikowaniem o projekty ze źródeł zewnętrznych, w tym znajomość dokumentów programowych i obowiązujących Wytycznych w zakresie perspektywy finansowej 2014-2020;

  • bardzo dobra obsługa aplikacji biurowych, w szczególności Excel;

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o finansach publicznych;

  • dobra znajomość j. angielskiego;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;

  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętności analityczne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym;

  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie;

  • doświadczenie w pracy w systemie SL2014;

  • posiadanie wiedzy ekonomicznej i finansowo-rachunkowej;

  • znajomość systemu ochrony zdrowia;

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – zdrowie publiczne, finanse i rachunkowość.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;

  • bezpośrednią styczność z procesem inwestycyjnym;

  • możliwość poznania funkcjonowania podmiotu klinicznego;

  • przyjazną atmosferę, kreatywny, ambitny zespół współpracujący.