Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Biura

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 65 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, sektor motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy i medyczny.

    Zadania
    • Obsługa gości, pracowników oraz interesantów,
    • Organizacja i obsługa spotkań firmowych,
    • Obsługa administracyjna biura,
    • Dbanie o wygląd i funkcjononalność biura oraz nadzór firm obsługujących (serwis kuchni, serwis sprzątający itd.),
    • Obsługa korespondencji firmowej zewnętrznej i wewnętrznej,
    • Realizacja zakupów biurowych.

    Wymagania
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+),
    • Skrupulatność i dokładność w realizowaniu zadań,
    • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność budowania relacji.

    Oferujemy
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • premia roczna,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku,
    • opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie, dofinansowanie kursu językowego, wakacji, karta multisport, prywatny fundusz emerytalny z dofinansowaniem ze strony firmy, bonus świąteczny etc.),
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.