Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi biura i klientów

Remondis Medison Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, segregowanie, kompletowanie dokumentacji i korespondencji
  • Przygotowywanie, redagowanie ofert handlowych, sporządzanie umów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań
  • Wystawianie i wprowadzanie faktur, realizacja zamówień jednorazowych
  • Miękka windykacja należności
  • Rozliczanie serwisantów z wykonanych serwisów, monitorowanie czasu pracy
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej WZ, MM, RW
  • Kontrolowanie stanów odpadów oraz kart KPO w BDO
  • Zamawianie towarów od dostawców i kontrolowanie stanów
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi stałe i doraźne usługi
  • Samodzielne podejmowanie decyzji
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, kreatywność i samodzielność
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Integralność i odpowiedzialność
  • Nienaganny ubiór i schludny wygląd
  • Zorientowanie na klientów, biznes, wizję i cel
  • Konstruktywna komunikacja
  • Chęć ciągłego rozwoju i dążenie do doskonałej jakości
  • Biegła obsługa komputera (poczta, programy biurowe)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Remondis Medison Sp. z o.o.

Dział UPEX firmy REMONDIS Medison Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie dzierżawy specjalistycznych urządzeń myjących, dostawy środków czyszczących i myjących oraz odbioru i unieszkodliwiania powstałych odpadów.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Dodatkowe informacje na temat naszej działalności UPEX na stronie www.upex.pl

Jeżeli czegoś nie potrafisz ale masz chęć się nauczyć, nie krępuj się, wyślij swoją aplikację.

Specjalista ds. obsługi biura i klientów, Chorzów