Specjalista ds. Obsługi Biura i Recepcji

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Aleksandra Zelwerowicza 20

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji i wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

  • rejestrowanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

  • nadawanie i odbiór poczty oraz przesyłek kurierskich,

  • prowadzenie dokumentacji, przygotowanie i redagowanie pism,

  • tworzenie raportów i zestawień,

  • archiwizowanie dokumentacji firmy,

  • przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu w biurze (drukarek, ekspresów do kawy, zmywarek), zgłaszanie usterek firmom serwisowym,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych takich jak np. serwisanci, administracja budynku,

  • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały niezbędne do funkcjonowania firmy oraz kontrola i rozliczanie kosztów zamówionych artykułów,

  • codzienne wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników,

  • bezpośrednia współpraca z Office Managerem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziani studenci),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność i otwartość oraz wysoka kultura osobista,

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excela), obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,

  • dokładność, staranność i chęć uczenia się, ale również umiejętność wychodzenie z inicjatywą,

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność analitycznego myślenia,

  • szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,

  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • w pełni wyposażone komfortowe biuro w centrum Wrocławia,

  • świetną atmosferę i brak dress code,

  • dostęp do kafeterii benefitowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne