Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Biura i Rejestracji Medycznej

CENTRUM BADAŃ KLINICZNYCH PI-HOUSE sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, to dynamicznie rozwijająca się mała firma zatrudniająca ok. 30 osób, współpracująca ze specjalistami medycyny oraz międzynarodowymi instytucjami od 2011.

Jeżeli motywuje Cię ciekawa praca w atrakcyjnej i rozwijającej się branży oraz posiadanie samodzielności i przełożonych, którzy docenią Twoją inicjatywę, dołącz do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Biura i Rejestracji Medycznej.

OPIS STANOWISKA:

  • bieżąca obsługa sekretariatu firmy - odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura;
  • dbałość o prawidłowy obieg korespondencji, dokumentów i informacji w firmie;
  • obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej;
  • obsługa i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (w tym wysyłki pocztowe i kurierskie);
  • koordynacja rezerwacji gabinetów;
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy – bieżące wsparcie zespołów w czynnościach administracyjnych;
  • zaopatrzenie w artykuły biurowe, spożywcze oraz środki czystości;
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Rejestracji;
  • administracyjna obsługa pacjentów tj.: informacja telefoniczna, umawianie wizyt, prowadzenie dokumentacji elektronicznej, obsługa kasy fiskalnej;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe mile widziane (administracja);
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sprawna obsługa urządzeń biurowych;
  • mile widziana znajomość elektronicznych programów obsługi medycznej;

NAJLEPSZA KANDYDATKA/NAJLEPSZY KANDYDAT, TO OSOBA KTÓRA:

  • posiada doskonałe umiejętności organizacji czasu i pracy;
  • dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych;
  • z łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne;
  • posiada energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia;
  • wykazuje dużą dawką inicjatywy własnej i śmiałości przy jednoczesnej umiejętności pracy według ścisłych procedur tam, gdzie to konieczne;
  • reprezentuje wysoką kulturę osobistą.

OFERUJEMY:

  • Oferujemy pracę w ambitnym zespole, w którym kluczowymi wartościami są Pasja, Praca Zespołowa, Fachowość i Wsparcie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia  (umowa o pracę);
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy