Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent celny

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agent celny

    Miejsce pracy: Białystok
    Numer referencyjny: OGOL-CELNY/011217

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne

    w obszarze FMCG.”

    Główne zadania:

    • Przygotowywanie i dokonywanie odpraw celnych eksportowych i importowych
    • Wystawianie dokumentów związanych z obrotem towarowym z zagranicą
    • Nadzór nad dokumentacją celną i jej archiwizowanie
    • Sporządzanie deklaracji INTRASTAT
    • Współpraca z Urzędem Celnym, Izbą Przemysłowo-Handlową, Agencjami Celnymi
    • Odpowiedzialność za prawidłowe wprowadzanie danych oraz operacji do systemu
    • Prowadzenie ewidencji Składu Celnego

    Nasze oczekiwania:

    • Uprawnienia AGENTA CELNEGO - wpis na listę agentów celnych
    • Dwuletnie doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji celnej
    • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra znajomość przepisów celnych
    • Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań
    • Wykształcenie wyższe

    Dlaczego warto:

    • Umowa o pracę
    • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
    • Możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
    • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.
    Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )