Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi celnej (k/m)

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów firmy

  • Przyjmowanie zleceń i kontrola dokumentów do odprawy celnej

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym z zastosowaniem procedur uproszczonych

  • Obsługa składu celnego, w tym ewidencjonowanie czynności związanych z prowadzeniem składu celnego

  • Bieżący kontakt z organami celnymi oraz innymi organami administracji państwowej

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z prawem celnym

  • Znajomość oprogramowania Huzar (WinSAD)

  • Uprawnienia agenta celnego (wpis na listę agentów celnych)

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j. angielskiego – mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne

  • Miłą atmosferę w pracy i możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy