Ta oferta pracy jest nieaktualna od 621 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Dystrybucji

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

    Zakres obowiązków:

    • Kontrolowanie i monitorowanie procesów związanych z realizacją tras dostawczych od momentu rozpoczęcia dnia pracy przez dostawców firm zewnętrznych, aż do zakończenia realizacji wszystkich zleconych zadań.
    • Kontakt z klientem w sytuacjach tego wymagających (rejestracja dostawy, zmiana awizacji, informacja o braku realizacji - zagrożenia realizacji, potwierdzenie odmowy przyjęcia, wyjaśnienia reklamacji, odbioru opakowań/palet).
    • Zbieranie informacji dotyczących przebiegu realizacji tras dostawczych, rejestrowanie w systemie CGK przyczyn braku ich realizacji, wysyłanie sprawozdań i raportowanie „statusu realizacji tras".
    • Stały nadzór nad jakością i poprawnością dokumentacji finansowej rozliczanej przez dostawców po realizacji trasy, poprzez bieżącą współpracę z BOS i dostawcami/firmami transportowymi.
    • Monitoring i bieżące codzienne informowanie dostawców o różnicach w utargach i w rozliczeniach towarowych.
    • Przekazywanie utargów firmie konwojowej.
    • Pomoc przy wdrożeniu nowych rozwiązań wewnątrz firmy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w sektorze FMCG/transportu/usług logistycznych/łańcucha dostaw/magazynie.
    • Umiejętność obsługi systemów informatycznych służących zarządzaniu dystrybują (SAP, CGK, RoadNet).
    • Znajomość topografii zarządzanego obszaru.
    • Nastawienie na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego
      (kontakt bezpośredni, telefoniczny).
    • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych.
    • Umiejętność analitycznego myślenia (praca na liczbach, logiczne wnioskowanie).
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie.
    • Zdolności organizacyjne, samodzielność i proaktywność w działaniu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport).
    • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.