Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi e-commerce oraz wsparcia działu IT

HEAT DECOR sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Gromadzka 54

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów InsERT.

  • Publikowanie aukcji na platformach sprzedażowych (Allegro, Ebay, Amazon)

  • Modyfikacja firmowej witryny internetowej z wykorzystaniem WooCommerce.

  • Wsparcie Działu IT w realizacji bieżących zadań.

  • Zakup sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

  • Przygotowywanie stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych, przenoszenie danych).

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych użytkowników.

Nasze wymagania

  • Obsługa programów pomocy zdalnej, pakietu MS Office.

  • Doświadczenie w obsłudze Allegro oraz WooCommerce.

  • Umiejętność radzenia sobie z problemami informatyczno-technicznymi.

  • Optymalizacja obecnych rozwiązań oraz wykazywanie inicjatywy.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Mile widziana znajomość programów firmy InsERT.

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole, w ekspresowo rozwijającym się segmencie rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię, uzależnioną od osiągniętych wyników.

  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturze firmy.

  • Stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku.

  • Wsparcie aktywności sportowej - Karta Multisport.

O nas

Jeśli myślisz o ekologii i przyszłości Naszej planety.

Jeśli chęć zmiany przyszłości na zieloną jest Twoim sposobem myślenia.

Dołącz do Naszego zespołu!

Heat Decor Sp. z o.o., to czołowy producent folii grzewczej na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do Klientów indywidualnych jak i komercyjnych na terenie całej Europy. Codziennie poszukujemy nowych rozwiązań, które przyczyniłyby się do rozwoju nowych technologii z zakresu ogrzewania na podczerwień, a co za tym idzie, poprawy stanu naszego środowiska naturalnego. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi e-commerce oraz wsparcia działu IT.