Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi e-sklepu

Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie sklepu internetowego oraz Allegro (weryfikacja i aktualizacja danych, dodawanie nowych pozycji, przygotowywanie opisów i zdjęć nowych produktów na stronę),

  • Profesjonalna obsługa e-klientów (udzielanie informacji o statusie zamówienia, dostępności towarów, kosztów i sposobów transportu, szczegółów dotyczących asortymentu dostępnego w naszym sklepie),

  • Obsługa zamówień (realizowanie zamówień, wystawianie faktur i faktur korygujących, obsługa zwrotów towaru, obsługa reklamacji),

  • Wprowadzanie nowości do sprzedaży,

  • Współpraca ze wszystkimi osobami, w tym firmami zewnętrznymi, odpowiedzialnymi za działanie sklepu,

  • Profesjonalne doradztwo techniczne klientom (dot. doboru osprzętu: elektronarzędzi, elektronarzędzi, urządzeń pomiarowych oraz maszyn budowlanych do potrzeb klienta),

  • Profesjonalna obsługa klientów sklepu stacjonarnego,

  • Koordynowanie dostaw naszych produktów,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w branży budowlanej,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów osobiście ale także komunikacji telefonicznej i online,

  • pracowitość i wysoki poziom kultury osobistej,

  • nieszablonowe myślenie,

  • umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy własnej,

  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,

  • podstawowa wiedza nt. E-commerce,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi podstawowych programów graficznych (typu Paint, Gimp),

  • umiejętność pisania teksty na stronę www,

  • znajomość podstaw PrestaShop,

  • min. średnie wykształcenie oraz prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • będzie znajomość programu Symfonia.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie „od zaraz”,

  • samodzielne stanowisko,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze i szanującym się zespole,

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w branży budowlanej oraz poszerzania swoich kompetencji,

  • cykl szkoleń produktowych oraz wsparcie kierowników produktów,

  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej PZU,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • miejsce pracy: okolice C.H. Factory Ursus.

O nas

Profi Partner to hurtownia narzędzi istniejąca na polskim rynku od 2010 roku, zatrudniająca tylko doświadczonych specjalistów. W swojej ofercie posiadamy produkty o najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek narzędzi nowoczesnych, a zarazem ekonomicznych. Zapraszamy na stronę www.profipartner.pl w celu zapoznania się z naszą firmą.