Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi facebook instagram

eCarla Karolina Kozioł-SyczO firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Podkarpacka 145
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

eCarla Karolina Kozioł-Sycz

Podkarpacka 145

Rzeszów

Grupa eCarla zajmuje się sprzedażą detaliczną hurtową produktów fashion.

Nasze produktu trafia do klientów w całej Europie. Zaczynając od Polski przez Niemcy, Francje, Holandie kończąc na Portugalii czy malych wyspach na oceanie Atlantyckim.

Opis stanowiska:

-obróbka zdjęć na poziomie podstawowym w programach oraz wykonywanie zdjęć produktowych

- odpisywanie, rozwiązywanie problemów poprzez czat facebook czy instagram
- robienie zdjęcia produktowe na sobie lub dłoniach - konieczność zadbanych dłoni
-śledzenie trendów - osoba na stanowisku musi wiedzieć co obecnie jest w trendach - co się nosi itp

Wymagania:

- biegła znajomość portali społecznościowych- INSTAGRAM / FACEBOOK etc
- minimum kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu portali społecznościowych

- znajomość programów do obróbki zdjęć

- mile widziane doświadczenie w branży modowej

Oferujemy:

- praca w młodej prężnie rozwijającej się firmie

- umowa o pracę

- możliwość awansu

- pensja w dużej mierze uzależniona od efektów pracy kandydatki

Ogłoszenie archiwalne