Ta oferta pracy jest nieaktualna od 529 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Flotowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja obsługi pojazdów flotowych
    • współpraca z administratorami flot
    • współpraca z serwisami
    • nadzór w zakresie prawidłowego funkcjonowania procedur
    • prowadzenie kompletnej dokumentacji związanej z procesem obsługi oraz dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
    • umiejętności pracy w zespole,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • wiedza w zakresie obsługi pojazdów,
    • prawo jazdy kat .B.,
    • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów biznesowych – szczególnie w branży CFM lub automotive
    • możliwość podjęcia pracy najpóźniej w drugiej połowie lutego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • praca w młodym i ambitnym zespole
    • przyjazna atmosfera w pracy
    • narzędzia niezbędne do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).