Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Flotowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • koordynacja obsługi pojazdów flotowych
  • współpraca z administratorami flot
  • współpraca z serwisami
  • nadzór w zakresie prawidłowego funkcjonowania procedur
  • prowadzenie kompletnej dokumentacji związanej z procesem obsługi oraz dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wiedza w zakresie obsługi pojazdów,
  • prawo jazdy kat .B.,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów biznesowych – szczególnie w branży CFM lub automotive
  • możliwość podjęcia pracy najpóźniej w drugiej połowie lutego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w młodym i ambitnym zespole
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się