Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi floty

Loginex Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • monitorowanie terminów przeglądów technicznych, sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo-materiałowych,

  • współpraca z warsztatami naprawczymi, uzyskiwanie oświadczeń od kierowców dla ubezpieczyciela,

  • administracja polisami,

  • obowiązki administracyjne w biurze,

  • wsparcie kierowców przy obsłudze technicznej pojazdu,

  • wsparcie logistyczne w utrzymaniu ruchu pojazdów na terenie EU,

  • ocenę wyposażenia pod względem jakościowym i ilościowym.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z transportem, logistyką, mechaniką samochodów ciężarowych,

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą floty samochodów ciężarowych,

  • samodzielności i dobrej organizacja pracy,

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie, praca zespołowa,

  • prawo jazdy kat. B , C+E .

To oferujemy

  • Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • ważna jest dla Ciebie pozytywna atmosfera i przyjazna kultura pracy,

  • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań,

  • lubisz rozpoczynać pracę od pysznej kawy,

  • chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony/a na umowę o pracę / kontrakt B2B.