Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi floty samochodowej i serwisu

DFL Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Mała 18
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DFL Transport Sp. z o.o.

Mała 18

Kielce

Pracuj i rozwijaj się z DFL Transport.

Miło nam poinformować, iż zakres działalności, jak i wielkość naszej firmy powiększa się dynamicznie.

Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w tych zmianach dołącz do naszego zespołu!

Jak nie teraz, to kiedy?

www.dfl-transport.com
www.facebook.com/DFL.Transport
www.instagram.com/dfltransport

Obowiązki na stanowisku:

  • Wydawanie, przyjmowanie samochodów i naczep: sprawdzenie stanu, przygotowanie samochodu, sporządzenie formularzy
  • Bieżąca pomoc w procesie likwidacji szkód
  • Współpraca z serwisami samochodowymi (także zagranicznymi) i firmami leasingowymi
  • Koordynacja procesu wymiany samochodów używanych na nowe
  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B. (kat. C - dodatkowy atut)
  • Obsługa komputera - pakiet MS Office, w tym biegła znajomość Ms. Excel
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Miejsce pracy: Kielce - centrum
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • Karta zajęć sportowych - Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy