Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi floty samochodowej i serwisu

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DFL Transport Sp. z o.o.

    Pracuj i rozwijaj się z DFL Transport.
    Miło nam poinformować, iż zakres działalności, jak i wielkość naszej firmy powiększa się dynamicznie.
    Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w tych zmianach dołącz do naszego zespołu!
    Jak nie teraz, to kiedy?

    Miejsce pracy: Kielce
    Opis stanowiska:
    • Wydawanie i przyjmowanie samochodów i naczep: sprawdzenie stanu, przygotowanie samochodu, sporządzenie formularzy
    • Bieżąca pomoc w wypadkach
    • Współpraca z serwisami samochodowymi i firmami leasingowymi
    • Koordynacja procesu wymiany samochodów używanych na nowe
    • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Obsługa komputera - pakiet MS Office, w tym biegła znajomość Ms. Excel
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczeni
    • Miejsce pracy: Kielce - centrum
    • Zatrudnienie od zaraz
    • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę
    • Prywatną opiekę medyczną - Medicover
    • Karta zajęć sportowych - Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.