Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Formalnej i Wsparcia Władz Banku

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie pracy członków Zarządu (zarządzanie kalendarzem, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych)

  • udział w bieżących projektach Departamentu Zarządu

  • przygotowanie dokumentów (prezentacji, raportów, analiz)

  • wsparcie w zakresie pozyskiwania odpowiednich zgód korporacyjnych dla dokumentów

  • organizacja posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i odpowiednich komitetów

  • protokołowanie posiedzeń

  • realizacja zadań ad hoc

Nasze wymagania

  • cechujesz się komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą

  • aktywnie i z inicjatywą podchodzisz do powierzonych zadań

  • jesteś zorganizowana/ny, operatywna/ny, samodzielna/ny

  • umiesz znaleźć rozwiązania nawet pod presją czasu

  • w stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop