Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej

Atlas Ward Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Atlas Ward Polska to polski lider w zakresie budowy parków logistycznych, hal magazynowych i produkcyjnych, biurowców, obiektów handlowo-usługowych i ekologicznych.

W ciągu przeszło 20-letniej działalności zrealizowaliśmy ponad 600 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 3 mln m2. Na mapie projektów posiadamy obiekty realizowane m.in. dla IKEA, Bridgestone, Dino Polska, czy 7R.

Jako Generalny Wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za proces inwestycyjno-budowlany. Atlas Ward Polska to jedna z najbardziej doświadczonych firm na rynku w zakresie budowy hal i konstrukcji stalowych. Ponadto jesteśmy Jednostką Certyfikującą BREEAM.

Siedziba główna Atlas Ward Polska mieści się we Wrocławiu w biurowcu AWARD Business Park, za którego realizację otrzymaliśmy m.in. tytuł Dolnośląskiej Budowy Roku 2018 i Nagrodę Gospodarczą Dolnośląski Gryf w kategorii Wizjoner Przestrzeni. W ciągu pięciu ostatnich lat powołaliśmy trzy terenowe oddziały: w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • Koordynacja wszelkich działań w obszarze obsługi gwarancyjnej w tym:
    • przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych usterek pod względem zasadności i odpowiedzialności podwykonawczej;
    • profesjonalny kontakt, prowadzenie rozmów oraz korespondencji z klientem i podwykonawcami w zakresie obsługi gwarancyjnej;
    • kontrola jakości dokumentacji kontraktów przyjmowanych do gwarancji;
    • koordynacja i nadzór nad obiegiem dokumentów, a także ich archiwizowanie;
    • współpraca z podwykonawcami oraz innymi zespołami, w tym: kierownikami budów, Działem Prawnym oraz ze wszystkimi osobami mogącymi usprawnić proces obsługi gwarancyjnej;
    • weryfikacja i nadzór nad odbiorem wykonanych prac/usterek (dokumentacja formalna zgodna z umowami);
    • raportowanie do przełożonych.
  • Godne, rzeczowe i profesjonalne reprezentowanie Pracodawcy przed klientami i innymi podmiotami, z którymi Spółka współpracuje w ramach swojej działalności.

Jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie techniczne budowlane preferowane wyższe;
  • min. 2 lata na podobnym stanowisku i/lub  doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy/kierownika projektu na obiektach kubaturowych;
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta;

a ponadto …

  • posiadasz umiejętności analitycznego weryfikowania dokumentów;
  • potrafisz panować nad trudnymi sytuacjami, a tym samym posiadasz wysoką kulturę osobistą;
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • potrafisz pracować w rozproszonej strukturze;
  • Twoją mocną stroną jest wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność organizowania czasu pracy;
  • sumiennie realizujesz powierzone zadania;
  • jesteś osobą dynamiczną;

… nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Zyskujesz:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • Szeroki pakiet benefitów:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy