IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9a, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298, wysokość kapitału zakładowego 50.000 PLN Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, znajdującą się w tym miejscu. Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: [email protected] Niniejsza wiadomość może zawierać poufną i prawnie zastrzeżoną korespondencję. Jeśli nie jesteście Państwo jej adresatem informujemy, że otrzymali ją Państwo przez pomyłkę oraz że przeglądanie, rozpowszechnianie lub kopiowanie jest zabronione. W razie omyłkowego otrzymania niniejszej wiadomości, prosimy o niezwłoczne powiadomienie o tym nadawcy i wykasowanie oryginału.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
IFTM Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi i kwalifikacji leadów

IFTM Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze leadów

  • przeprowadzanie wstępnego badania potrzeb przez telefon

  • kwalifikacja leadów

  • wprowadzanie zakwalifikowanych leadów do platformy crm

  • dodatkowo: obsługa profili firmowych na Social Mediach i tworzenie harmonogramów i postów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym

  • umiejętność aktywnego słuchania i odpowiedniego prowadzenia rozmowy telefonicznej

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności negocjacyjne

  • praktyczna znajomość social mediów (FB, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane

  • doświadczenie w prospectingu

  • doświadczenie w pracy z edytorami graficznymi ( InDesign, Photoshop)

  • znajomość rynku produktów i usług z sektora budowlanego

  • znajomość jęz. niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w sektorze produktów luksusowych

  • praca w systemie hybrydowym

  • dobrą atmosferę w pracy

  • wpływ na firmę, na jej marketing i na kierunek własnego rozwoju

  • szkolenia rozwojowe

  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Już od kilkunastu lat oferujemy najwyższej jakości produkty z zakresu stolarki okiennej, drzwiowej i systemów elewacyjnych. Dodatkowo świadczymy usługę montażu oraz serwisu naszych produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi oraz wysokiej jakości produktom premium, możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną współpracę. Służymy rzetelnym i solidnym doradztwem w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta, a następnie jego montażu! W naszej ofercie znajdują się międzynarodowe marki: Internorm, Solarlux, Topic, Schlotterer.

Przewiń do profilu firmy