Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi i utrzymania klienta

Lindström Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta związana z jego utrzymaniem, budową satysfakcji i rozwojem

  • Analiza potencjału klienta i jego rentowności

  • Efektywne podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • Dodatkowa sprzedaż u klienta, oferowanie nowych usług

  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy i nadzór nad umowami handlowymi

  • Aktualizowanie umów i zapobieganie ich przedawnieniu

  • Zarządzanie reklamacjami i wypowiedzeniami

  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych usług firmy

  • Inicjowanie i nadzorowanie działań mających na celu rozpoznanie bieżących i przyszłych możliwości rynkowych

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która jest otwarta, chętna do nauki, entuzjastyczna i pozytywnie nastawiona.

Osoby, której chce się myśleć kreatywnie, poszukiwać rozwiązań, ciekawej nowych wyzwań.

Osoby, która potrafi rozmawiać, nawiązywać relacje, budować nieszablonowe podejście i je wdrażać.

PRACUJEMY W USŁUGACH - A TO JUŻ FINEZJA W KONTAKCIE Z KLIENTEM !

dodatkowo:

prawo jazdy kat B ( praca terenowa)

umiejętność poruszania się w systemach sprzedażowych ( np: CRM)

Mile widziane

  • j. angielski w stopniu komunikatywnym ułatwia kontakt w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • jasne cele

  • przejrzysty system wynagradzania

  • kultura organizacyjna oparta na wzajemnym szacunku

  • środowisko międzynarodowe

  • przyjazne koleżeństwo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • pikniki rodzinne

Lindström to firma świadcząca usługi tekstylne, której celem jest ułatwienie życia naszym klientom w Europie i Azji. Dzięki ponad 170-letniemu doświadczeniu w branży tekstylnej oferujemy szeroką gamę usług, począwszy od odzieży roboczej, dywaników, tekstyliów restauracyjnych i hotelowych po czyściwa przemysłowe.

W Lindström koncentrujemy się na ułatwianiu życia naszym klientom, wspierając ich we własnym rozwoju.

Nasze usługi tekstylne są opłacalnym i przyjaznym dla środowiska sposobem zaspokojenia potrzeb na odzież i maty podłogowe. Staramy się tworzyć wartość we wszystkim, co robimy, przy zachowaniu doskonałej obsługi klienta, dbałości o planetę i wzajemnym szacunku.

Przewiń do profilu firmy