Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi infolinii

Webhelp Poland Sp. z o.o. O firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Taneczna 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Webhelp Poland Sp. z o.o.

Taneczna 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń przychodzących i wykonywanie połączeń wychodzących do klientów sklepu

  • posprzedażowa obsługa klienta

  • praca back office

  • współpraca z działami wsparcia

Nasze wymagania

  • biegły język polski

  • doskonała obsługa komputera (praca na kilku systemach jednocześnie)

  • chęć do nauki

  • skuteczne angażowanie się w powierzone zadania

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • kreatywność, samodzielność, łatwość znajdowania rozwiązań w oparciu o określone przez Klienta procedury

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze

  • dyspozycyjność od 02.07.2021 r. (warunek konieczny)

  • szkolenie - 1 miesiąc od poniedziałku do piątku 9:00-17:00

  • praca - 5 dni w tygodniu w tym dwie soboty w miesiącu, godziny pracy: 8:00-16:00 lub 13:00-21:00 zamiennie

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • prywatną opiekę medyczną

  • bony świąteczne

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia

  • Planowany start szkolenia - 02.07.2021 r.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Webhelp Poland Sp. z o.o. jako firma outsourcingowa specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie wielokanałowego wsparcia Działów Kontaktu z Klientami.

W związku z rozszerzeniem nowego projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Przewiń do profilu firmy

Krótki opis stanowiska:

Telefoniczna obsługa klientów sklepu z wyposażeniem dla domu - tylko bieżąca obsługa, brak sprzedaży.

Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-21:00