Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi informacji chronionych

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania organów ścigania oraz innych organów uprawnionych

  • kontrola dyspozycji niedokończonych w procesie dokumentów zastrzeżonych

  • wdrażanie usprawnień

  • analiza procesów

  • przygotowywanie i aktualizacja procedur

  • akceptacja przelewów

  • obsługa operacyjna STIR (blokowanie rachunków, udzielanie informacji)

  • obsługa operacyjna Split Payment – uwalnianie środków z rachunków VAT na podstawie komunikatów Krajowej Administracji Skarbowej

  • współpraca z organami administracji publicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego

  • umiejętność obsługi komputera

  • łatwość uczenia się i przystosowania do obsługi narzędzi informatycznych,

  • przestrzeganie tajemnicy bankowej, dbałość o minimalizację ryzyka operacyjnego

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość przepisów prawa bankowego, kodeksu postępowania cywilnego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością