Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi inwestycji budowlanych

Firma Janex Sp. z o.o.O firmie

Firma Janex Sp. z o.o.

Franciszka Wężyka 26

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownictwa projektu (budowy) w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców, doboru technologii, materiałów i urządzeń

  • przygotowanie i rozsyłanie zapytań ofertowych w oparciu o dokumentację projektową

  • współudział w ofertowaniu usług

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami

  • współodpowiedzialność za terminowe zapewnienie materiałów budowlanych oraz usług

  • odpowiedzialność za dobór produktów o najkorzystniejszym stosunku jakość-cena

  • wsparcie kierownictwa budowy w zakresie prowadzenia dokumentacji formalnej budowy, rozliczania prac oraz tworzenia dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych

  • nadzór nad harmonogramami i zapotrzebowaniami budów

  • bieżące monitorowanie i raportowanie przebiegu budów

  • przeszukiwanie i analiza rynku dostawców materiałów i usług budowlanych

  • monitorowanie wskaźników produkcji w celu usprawnienia procesów produkcyjnych

  • planowanie optymalnego wykorzystania zasobów magazynowych i sprzętowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa

  • minimum 2 lata praktyki na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku budowlanego

  • znajomość budowlanych procedur administracyjnych

  • znajomość rysunku technicznego, umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz programu AutoCAD

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • orientacja zadaniowa

  • samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Mile widziane

  • j. angielskiego

  • programu kosztorysowego BIMestiMate (Zuzia)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji inwestycji budowlanych

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez prace przy ciekawych, różnorodnych projektach (budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe, remonty, przebudowy obiektów zabytkowych)

  • możliwość odbycia praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • godziny pracy: 8 -16