Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Inwestycji i Remontów

Urząd Miasta PoznaniaO firmie

  • plac Kolegiacki 17, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Urząd Miasta Poznania

plac Kolegiacki 17

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów umów i zleceń w zakresie robót budowlanych i usług

  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania zezwoleń i decyzji związanych z prowadzeniem prac w obiektach budowlanych, w tym obiektach zabytkowych

  • nadzorowanie terminów realizacji umów i przeglądów gwarancyjnych obiektów oraz ich ewidencjonowanie

  • udział w nadzorowaniu inwestycji i remontów obiektów;

  • uczestniczenie w komisjach przeglądów i odbioru robót

  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami oraz udział w naradach budowlanych

  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w zakresie zgłaszania szkód

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe – administracyjne, ekonomiczne, budowlane, prawnicze

  • co najmniej trzyletni staż pracy

  • doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym

  • doświadczenie w realizacji zadań związanych z zarządzaniem obiektami lub obsługą kontraktów budowlanych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • studia podyplomowe w zakresie: zamówień publicznych, prawa budowlanego, ochrony zabytków

  • doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją kontraktów budowlanych lub pracami konserwatorskimi w obiektach zabytkowych

  • obsługa programu AutoCad oraz NORMA

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • 13 pensja, dodatek stażowy, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dopłata do wypoczynku, karta Multisport, nieoprocentowane pożyczki)

  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym

Warunki pracy

  • praca administracyjna przy komputerze oraz wyjścia poza miejsce pracy

  • bezpośredni kontakt z instytucjami

  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikowania w terminie do 25.01.2021 r.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy