Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta anglojęzycznego

ASENA GROUP sp. z o.o.

5 00015 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń w zakresie transportu międzynarodowego/krajowego

  • budowanie długoterminowych kontaktów z klientami i przewoźnikami

  • przygotowywanie ofert, negocjowanie stawek

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka obcego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji

  • dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia)

  • indywidualny mentoring

  • pakiet ubezpieczeń grupowych

  • zgrany zespół i partnerskie relacje

  • pracę w jednym z dwóch biur w Białymstoku

O nas

Asena Group Sp. z o.o jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną. Świadczymy usługi z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Aktualnie poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta anglojęzycznego.

Zespół to podstawa! Otaczamy się ludźmi z doświadczeniem i potencjałem rozwojowym.

Indywidualne podejście oraz zorientowanie na klienta jest zdecydowanie naszym atutem.

Przyjdź i zobacz, jak sprawnie pracujemy. Działamy tak, aby chciało nam się przychodzić do pracy :)

Jeśli chcesz pracować i rozwijać się w firmie, która działa w oparciu o takie wartości jak: szacunek, zaufanie i uczciwość, zapraszamy do złożenia aplikacji. Więcej o naszej firmie na stronie www.asenagroup.pl lub w social media - instragram: asena.group, FB -www.facebook.com/asenagroup