Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta (back office)

ZEME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 000 brutto / mies.

plac Trzech Krzyży 10

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa posprzedażowa Klientów poprzez e-mail, telefon,

  • prowadzenie administracji związanej ze współpracą z klientami (uzupełnianie systemu CRM) i dbanie o porządek w danych,

  • wprowadzanie danych do systemów firmowych (np. danych odpadowych),

  • przygotowywanie wstępnych wycen dla Klientów na zagospodarowanie odpadów,

  • praca w oparciu o proces sprzedaży i obowiązujące procesy w firmie,

  • wsparcie Managera działu Zagospodarowania w wyszukiwaniu i kontakcie z Klientami,

  • współpraca z innymi działami firmy m.in.: działem Operacji i działem Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w posprzedażowej obsłudze Klienta),

  • znajomość procesu sprzedaży B2B i umiejętność nawiązywania relacji z Klientami,

  • doświadczenie w pracy na danych i systemach (CRM, MS excel),

  • proaktywność w codziennej pracy, wychodzenie z inicjatywą,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań,

  • umiejętności analityczne i uważność,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i otwartość na naukę.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obrotem materiałami lub branży odpadowej.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat (wynagrodzenie do 6000 brutto)

  • praca w dynamicznej firmie (300% wzrostu rocznie) w branży recyklingu

  • narzędzia pracy: telefon, laptop

  • możliwość pracy częściowo zdalnej (do 40% czasu)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ZEME to start-up technologiczny rozwijający branżę odpadów przemysłowych. Jesteśmy grupą

ekspertów, która łączy świat nowoczesnych technologii z branżą odpadów przemysłowych. Firma

powstała z pasji do gospodarki odpadami oraz przekonania popartego doświadczeniem, że każdy proces można wykonać sprawniej i w konsekwencji – niższym kosztem.

Przewiń do profilu firmy