Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta Bankowego

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 500–6 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie wszystkich transakcji klientów związanych z wewnętrznymi/zewnętrznymi żądaniami płatności, realizacją transakcji i wszystkimi innymi rodzajami transakcji w wewnętrznych systemach bankowych.
  • Wykrywanie potencjalnie nielegalnych lub niewłaściwych transakcji i przestrzeganie wszystkich polityk regulacyjnych i procedur kontrolnych.
  • Przetwarzanie wniosków o karty kredytowe i wystawianie kopii wyciągów.
  • Przestrzeganie wszystkich wymogów regulacyjnych, wewnętrznych wymogów dotyczących zgodności i polityki AML.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości angielskiego (min.B2)
  • Ukończonych studiów – Najlepiej z zakresu ekonomii/finansów
  • Mile widzane: doświadczenie na podobnym stanowisku/ w bankowości

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Grupa Harvey Nash jest globalną firmą zatrudniającą ponad 2 500 osób na całym świecie, obecną w 36 biurach w Europie, USA, Azji i Australii. Jednym z pionów biznesowych Grupy działającym w Polsce jest Harvey Nash Technology - spółka specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu rekrutacji i wsparcia projektowego/contractingu IT dla firm.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Bankowego, Warszawa