Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Katowice, Lędziny, Mikołów, Tychy, Bielsko-Biała, Bieruń, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Żywiec, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Wola (pow. pszczyński), śląskie
  • Specjalista
  • 26.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli szukasz pracodawcy, który stawia na rozwój swoich
    pracowników, zapewniając stabilną i pełną wyzwań pracę -
    dołącz do Nas, aplikując na stanowisko:
    Miejsce pracy: śląskie Będzin, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mikołów, Pszczyna, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Żywiec, Bieruń, Lędziny, Wola (pow. pszczyński)

    Główne obowiązki:

    • Aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych członków Kasy
    • Współudział w organizowaniu działań marketingowych na rynku lokalnym

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego
    • Doświadczenia związanego ze sprzedażą oraz obsługą Klienta
    • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
    • Uporu i nastawienia na realizację celów
    • Dużego zaangażowania i motywacji do pracy
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Dobrej umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe w innych instytucjach finansowych
    • Znajomość produktów finansowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Samodzielne i odpowiedzialne zadania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie prosimy o określenie w treści CV i Liście Motywacyjnym miejscowości, na którą Państwo aplikują.