Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Świętojańska 12a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczną obsługę stałych klientów,

  • Budowanie i rozwijanie pozytywnej relacji z nowymi klientami,

  • Aktywną telefoniczną promocję sprzedawanych produktów,

  • Obsługę procesu realizacji zamówień i ofertowania.

Nasze wymagania

  • Otwartość oraz pozytywne nastawienie w kontaktach z klientami,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze Klienta,

  • Umiejętność planowania i radzenia sobie z problemami.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę /umowa zlecenia – w zależności od Twojej dyspozycyjności,

  • Pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych,

  • Stałą podstawę za każdą przepracowaną godzinę oraz wysokie premie,

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb/możliwości,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia,

  • Prywatną opieką medyczną Medicover,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość pracy w młodym , dynamicznym zespole oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy