Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w obsłudze Klientów (połączenia telefoniczne przychodzące),

  • korespondencja mailowa, chat z Klientami

  • Pomoc związaną z obsługą zgłoszeń (infolinia, e-mail, czat, reklamacje)

  • Wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pożyczkowych,

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży online,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • nastawienie na realizację celów biznesowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę + konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży,

  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów,

  • Strefa Chillout (m.in. x-box, fotel masujący)

  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

  • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów,

  • owocowe poniedziałki

  • Praca zaplanowana z grafikiem w godzinach 7.30-20.00