Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi klienta

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa infolinii Call Center - przyjmowanie i rejestracja zamówień oraz zgłoszeń,

  • Rejestrowanie i procesowanie reklamacji klientów,

  • Kontakt z klientami (informowanie o produkcie, sposobach dostaw, fakturach i etapie reklamacji),

  • Kontrola kompletności załączanych dokumentów,

  • Kontrola nad zleceniami,

  • Koordynacja zwrotów produktów,

  • Kontakty z handlowcami, wsparcie dla działu sprzedaży,

  • Kontrakty z dystrybutorami, wsparcie dla sieci dystrybucji,

  • Wsparcie Działu Centrum Obsługi Klienta w bieżących sprawach.

  • Działania związane z badaniem Satysfakcji Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Średnio Zaawansowana umiejętność obsługi Excela/ GG Sheet będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną (umowa na 1,5 roku) z możliwością przedłużenia,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji,

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego we współpracy z klientem,

  • Praca od poniedziałku do piątku, godziny 7:00-15:00 oraz 8:00-16:00,

  • Premię oraz 3 dodatkowe dni urlopu w roku.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy