Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

QBUSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • UWAGA! Koniecznie uzupełnij poniższy formularz. Osoby aplikujące bez wypełnionego formularza będą automatycznie odrzucane: https://bit.ly/3EBJ7ms

  • Raportowanie błędów zgłoszonych przez klientów

  • Pomoc klientom we wdrożeniu i konfiguracji systemu tak by w pełni wykorzystywał potencjał systemu

  • Realizacja kontaktów wychodzących i przychodzących poprzez telefon, email, czat

  • Edukowanie Klientów oraz przekonywanie ich do skorzystania z nowych funkcjonalności systemu

  • Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klientów

  • Reprezentowanie i kreowanie wspaniałego wizerunku firmy na rynku

  • Windykacja telefoniczna

  • Pisanie instrukcji dla użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność

  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przeglądarki internetowej, pakietu Office (Excel, Word) i komunikatorów

  • Umiejętności improwizowania w rozwiązywaniu nowych i trudnych sytuacji na bieżąco

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z branżą medyczną

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi w modelu subskrybcyjnym SaaS

To oferujemy

  • Umowa na pełen etat B2B/zlecenie/o pracę

  • Długotrwałą współpracę

  • Pracę w oryginalnej firmie

  • Pakiet medyczny

  • Pracę w godzinach: 8:00 – 16:00

  • Niezbędny sprzęt do pracy

  • Luźną, przyjazną atmosferę, brak dresscode

  • Pracę w pełni zdalną

  • Pracę bez presji czasu

  • Pracę z ludźmi z doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

Tworzone przez nas programy informatyczne to nowoczesne aplikacje przeznaczone do prowadzenia gabinetu i przychodni.

Pozwalają na kompleksowe zarządzanie i wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności związanych z obsługą pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej.

Od użytkowników wymagana jest jedynie podstawowa znajomość komputera.

Przewiń do profilu firmy

UWAGA!

Koniecznie uzupełnij poniższy formularz. Osoby aplikujące bez wypełnionego formularza będą automatycznie odrzucane.