Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

ETERNIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000–7 000
brutto / mies.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu Eternis poszukujemy zmotywowanej i energicznej osoby, która lubi kontakt z ludźmi. Do jej obowiązków będzie należało:

- obsługa klientów aplikacji przewozowych i kurierskich takich jak: Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, UberEats, Bolt Food, Wolt

- doradztwo w zakresie pozostałych usług

- przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do przygotowania kierowcy bądź kuriera do pracy

- pomoc naszym kierowcom i kurierom w sprawnym rozpoczęciu pracy

Nasze wymagania

  • znajomości języka polskiego/angielskiego/rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokiej kultury osobistej
  • znajomość Pakietu Office, w szczególności Excel
  • świetnej organizacji pracy własnej
  • pozytywnego nastawienia - stawiamy na dobrą atmosferę w pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej w Polsce firmie z branży taxi.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i medycznego
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego
  • Premie uzależnione od wyników

O nas

Eternis - jeden z największych partnerów rozliczeniowych Uber i Bolt.

Nasze początki sięgają początków Ubera w naszym kraju, mamy możliwość ciągłego obserwowania zachodzących zmian na rynku oraz odpowiadania na nie w trybie natychmiastowym.

Jesteśmy młodym i różnorodnym zespołem dzięki czemu panuje u nas luźna atmosfera gdzie każdy może poczuć się swobodnie.

Specjalista ds. obsługi klienta, Białystok