Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Białystok, Ignatki (pow. białostocki), podlaskie
  • Wspólna 19, 16-001 Ignatki, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent zaawansowanej
    elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi komputera ( Word, Excel)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • samodzielność, zaangażowanie
    • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • rzetelność, odpowiedzialność
    • miła aparycja

    Zadania:

    • reprezentowanie firmy PLUM w działaniach dotyczących procesu wsparcia sprzedaży
    • rejestracja zamówień oraz ich obsługa
    • przygotowywanie ofert produktowo -handlowych
    • monitorowanie zobowiązań płatniczych
    • obsługa kontaktów zewnętrznych w ramach realizowanych zadań

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV. Przez PLUM Sp. z o. o. z siedzibą w Ignatkach przy ul. Wspólnej 19 w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia woli.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.